0
(0)

معرفی جیمی گلد

جیمی گلد اولین کسی است که در تاریخ دنیای بازی پوکر می باشد که جایزه ویژه ای به ارزش 12 میلیون دلار را برد. او یکی از با استعدادترین بازیکنان پوکر به حساب می آید که به اعتراف خودش هرگز دوست ندارد در هیچ بازی یا مسابقه ای شکست بخورد. هنگام ورود به مسابقه، حریفان خود را مجبور می کند تا از تمام امتیازات خود استفاده کنند. مهارت او به حدی بود که می توانست به راحتی تصمیم بگیرد که چه زمانی عقب نشینی کند تا از ضررهای بیشتر جلوگیری کند. این قمارباز در امور خیریه نیز فعال است و برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازیکن می توانید ادامه مطلب را دنبال کنید.

ثبت نام و دریافت بونوس

بیوگرافی جیمی گلد

بیوگرافی جیمی گلد

جیمی آشر با نام مستعار جیمی گلد یکی از بهترین بازیکنان پوکر متولد 25 اوت 1969 در کانزاس سیتی، میسوری است. زندگی او بسیار سخت بود زیرا پدر و مادرش در 9 سالگی طلاق گرفتند و بعد از آن زندگی او بسیار سخت شد. جالب است بدانید که مادر او یکی از کارکشته ترین ورزشکاران زن بود که توانست در مسابقات مختلف پیروز شود و پدر جیمی، مادر پدرش، یکی دیگر از ورزشکاران حرفه ای دنیا برای دیدن جیمی بود. می توان گفت که عشق و استعداد به بازی پوکر در خون است و یک میراث خانوادگی محسوب می شود.

او به دلیل علاقه زیاد به بازی پوکر و سایر بازی های ورق، در دانشگاه ایالتی نیویورک و کالیفرنیا در لس آنجلس در رشته های مرتبط با این بازی ها تحصیل کرد و مدرک لیسانس گرفت.

جیمی گلد پوکر باز حرفه ای

اطلاعات زیادی در مورد بیوگرافی جیمی گلد در اینترنت منتشر نشده است، اما همه می دانید که او یکی از بهترین بازیکنان جهان به حساب می آید. او در حرفه خود به دستاوردهای زیادی دست یافته است و استراتژی منحصر به فردی دارد. مهارت و استعداد پوکر او به قدری بالا بود که توانست 12 میلیون دلار پول نقد به دست آورد. او تنها بازیکنی در جهان است که به این موفقیت دست یافته است. وقتی پوکر بازی می‌کرد، زمان را از دست می‌داد و مواقعی وجود داشت که 24 ساعت متوالی بازی می‌کرد.

جیمی گلد قهرمان تورنمنت 2006 WSOP

بازی پوکر جیمی گلد در سال 2006 شگفت انگیز بود. در آن سال او اولین بازی خود را در جام جهانی انجام داد. او در اولین حضور خود موفق شد تنها دستبند دوران حرفه ای خود را از آن خود کند و به همین دلیل مورد توجه طرفداران سایر نقاط جهان قرار گرفت. اگرچه او نتوانست این موفقیت را تکرار کند، اما در مسابقات دیگر جوایز زیادی کسب کرد. او علاوه بر بازی پوکر، به عنوان مجری و مجری تلویزیون نیز فعالیت می کند. در واقع، درست مانند این قهرمان، می توانید وارد مسابقات و سایت شرط بندی های بازی شوید و خودتان را برنده میلیون ها ببینید.

ثبت نام و دریافت بونوس

دستبند قهرمانی جیمی گلد

دستبند قهرمانی جیمی گلد

اما در ابتدا بازیکن رسمی پوکر نبود و در مسابقات شرکت نمی کرد. در سال 2006، دو بازیکن باتجربه پوکر کریس مانی میکر و جانی چان در مورد مسابقات جهانی به او مراجعه کردند. و بعد از درک این برنامه و اطلاعاتی که به دست آوردم به شرکت علاقه مند شدم و هر سال شروع به شرکت کردم. در سال 2005، اولین جایزه خود را برد و 45000 دلار به جیب زد. یک سال بعد در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کرد و 12 میلیون دلار از این مسابقات به دست آورد. او همچنین 300000 دلار از بازی های سازماندهی شده برای کمک به افراد نیازمند به دست آورد.

عکس های گلد قهرمان

برخی برای جمع آوری اطلاعات در مورد جیمی گلد در ویکی پدیا جستجو می کنند، اما این سایت حتی به زبان فارسی نیز اطلاعات زیادی در مورد این بازیکن ندارد. در حال حاضر، تصاویری از او در حال بازی پوکر آنلاین وجود دارد. پس از اینکه او جایزه ویژه 12 میلیون دلاری سری جهانی را برد، تصاویری از او در فضای مجازی منتشر شد و طرفداران به سرعت به آن سر زدند. او بدون شک یکی از بهترین بازیکنان تاریخ است که مدال طلای این مسابقات را کسب کرده است. استراتژی های او برای تورنمنت های مختلف منحصر به فرد بود و به گونه ای بازی می کرد که حریفان مجبور به واکنش می شدند و همه بازی های خود را به ارمغان می آوردند.

ثبت نام و دریافت بونوس

جیمی گلد در مجله های پوکر

جیمی گلد در مجله های پوکر

مجله بلوف یکی از معتبرترین مجلات بازی های پوکر در مورد این قهرمان مسابقات جهانی نوشت که او به شکلی خاص در مسابقات شرکت می کرد و استراتژی های خاصی داشت. زمانی که او پشت میز بود، به گونه ای بازی می کرد که به حریفان اجازه می داد از تمام پشته های خود استفاده کنند. این جایی است که اگر حریف خیلی شلوغ باشد، ضربه بزند یا دست خوبی بگیرد، گم می شود. هوشیاری و هوش او در مدیریت بازی و حریفان به تدریج بر موفقیت او افزوده و نامش را در لیست بهترین بازیکنان پوکر به ارمغان آورده است. او بارها در مورد تکنیک های مختلف در برنامه های تلویزیونی با بازیکنان مختلف پوکر صحبت کرده بود و می دانست که چگونه بازی را به این شکل انجام دهد.

درامد جیمی گلد چقدر می باشد ؟

او قبل از روی آوردن به پوکر مجری و مجری برنامه های تلویزیونی بود که می توان گفت درآمد بالایی دارد. اما در سال 2006 وقتی به پیشنهاد دو پوکرباز حرفه ای برای ساخت برنامه ای در مورد مسابقات جهانی پاسخ مثبت داد، روش های ورود به بازی های پوکر را آموخت و در همان سال شرکت کرد. او با انجام این بازی از دوران کودکی و داشتن مهارت های خوب، موفق شد اولین قدم خود را در این مسابقات برنده شود و اولین و تنها دستبند طلای خود را به دست آورد. او همچنین 12 میلیون دلار جایزه ویژه به حساب خود واریز کرد.

شروع کار حرفه ای jamie gold

او در این زمینه بسیار ماهر و آگاه بود و با علاقه و دقت زیادی کارش را انجام می داد و محصولاتی که در بازار عرضه می کرد با وجود اینکه هنوز مدرک دانشگاهی نگرفته بود، در بین مشتریان و مردم بسیار محبوب بود. .

اما جای تردید است که جیمی گلد چگونه بازی پوکر را یاد گرفت. کریس مانی میکر و جانی چان دو بازیکن حرفه ای پوکر بودند که می خواستند یک برنامه بزرگ بازی پوکر را برای رقابت با یکدیگر راه اندازی کنند و این زمانی بود که برای همکاری با آنها معرفی شدند. لازم به ذکر است که جانی چان در بازی پوکر موفق به کسب 10 دستبند شد و در طول برنامه این دو بازیکن تمامی قوانین و تکنیک های بازی را به او آموزش دادند و شروع به رقابت در این مسابقات کردند.

ثبت نام و دریافت بونوس

دوران کودکی جیمی گلد

دوران کودکی جیمی گلد

او در دوران کودکی شاهد جدایی پدر و مادرش بود و مجبور شد آن شهر را ترک کند و با مادرش به شهر دیگری برود. طولی نکشید که مادرش با مرد دیگری که نام خانوادگی او طلا بود ازدواج کرد و نام خانوادگی جیمی طلا شد. جیمی در خانواده‌ای بزرگ شد که همه در آن پوکر بازی می‌کردند و مادرش، جیمی گلد، در پوکر و پدربزرگش در جین رامی مهارت داشت.

دانشگاه ایالتی نیویورک و دانشگاه کالیفرنیا دو دانشگاه بزرگی هستند که به طور خاص قوانین دنیای سرگرمی را توصیف می کنند و در این زمینه فعالیت می کنند و این دو دانشگاهی بودند که او فارغ التحصیل شد.

در سن 16 سالگی، او علاقه زیادی به تجارت پیدا کرد و جی. او در مایکل بلوم و همکاران، آژانس استعدادیابی، کارآموزی کرد، جایی که استعداد او درخشید.

او هنوز در دانشگاه بود که یک شرکت بزرگ به او پیشنهاد کار در بخش هدایا را داد و او از این پیشنهاد بسیار هیجان زده شد و با کمال میل آن را پذیرفت. او در همان شرکت شروع به کار کرد و در نهایت به عنوان رئیس بخش تولید انتخاب شد و این بهترین اتفاق زندگی او بود.

زندگی پس از پیروزی در پوکر

سال بعد، جیمی گلد برای دفاع از عنوان خود وارد WSOP شد، اما در روز اول به دلیل نشان دادن کارت های خود به بازیکنان حریف، حذف شد. در تورنمنت WSOP اروپا با کنترل اقدامات خود در تورنمنت اصلی موفق شد در رده 35 قرار گیرد. او هنوز هم رقابت می کند، اما انرژی بیشتری را روی حرفه خود متمرکز می کند.

او بسیاری از بازیکنان پوکر را در چندین برنامه تلویزیونی از جمله برنامه پس از تاریکی شبکه ان بی سی پوکر و در شبکه نمایشی پوکربازان حرفه ای دعوت و میزبانی کرده است. او همچنین علاقه زیادی به شرکت در مسابقات پوکر خیریه دارد. او در بیش از 200 رویداد خیریه شرکت کرده و بیش از 300000 دلار برنده شده است. ویلیامز گلد پس از برنده شدن در مسابقات پوکر بنیاد مولتیپل اسکلروزیس، تمام بردهای خود را به امور خیریه اهدا می کند.

جیمی گلد چند سال سن دارد

جیمی گلد در سال 1969 متولد شد. 25 اوت کانزاس سیتی، میسوری. از تاریخ تولد او می‌توانیم بفهمیم که او اکنون پنجاه و یک سال دارد.

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.